Ogłoszenia Parafialne

 

O g ł o s z e n i a   d u s z p a s t e r s k i e  (24 Niedziela Zwykła)

(15 do 22 września 2019 r. )

 

          W centrum dzisiejszych czytań znajduję się prawda o Bożym miłosierdziu. Oprócz prawdy o grzeszności człowieka usłyszymy prawdę o wielkim miłosierdziu Boga, który - jak miłosierny ojciec z dzisiejszej Ewangelii - z otwartymi ramionami czeka na swojego syna, który pogubił się w życiu. Niech i naszym udziałem będzie radość, która jest skutkiem nawrócenia.

          Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

 

-------------------------------------

 

          W dniu dzisiejszym zapraszamy na godz. 16.30 na nieszpory niedzielne oraz na godz. 20.30 na różaniec i Apel Jasnogórski.

Dziś w katedrze spotykają się Dzieci Maryi.

 

          W tym tygodniu obchodzimy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

 

          W środę przypada święto św. Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży. 

Na godz. 17.00 zapraszamy rodziców dzieci przedszkolnych, którzy w maju przyszłego roku chcą posłać swoje dziecko do Wczesnej Komunii św. Gorąco zachęcamy rodziców sześciolatków, by zdecydowali się na trud związany z przygotowaniem dziecka do Wczesnej Komunii św. Dla dziecka i dla całej rodziny będzie to wielka radość i łaska.       

 

          W piątek zapraszamy do udziału w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego o godz. 7.30 oraz we Mszy św. za parafian.

 

          W sobotę o godz. 7.30 odśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

 Zaś na godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie ministrantów i nowych kandydatów na ministrantów – mogą nimi być chłopcy, którzy przystąpili już do Pierwszej Komunii św. 

          O godz. 10.30 w katowickiej katedrze rozpoczyna się "Święto Bierzmowanych". Gorąco zachęcamy młodzież, która w maju br. przyjęła sakrament bierzmowania do udziału w tym święcie.

         

 

 

         

 

 

O g ł o s z e n i a   d u s z p a s t e r s k i e  (23 Niedziela Zwykła)

( 8 do 15 września 2019 r. )

 

          Chrystus wzywa nas, aby przyjąć Jego Ewangelię, aby pójść Jego drogą dźwigając swój krzyż. Ten, kto pójdzie za Chrystusem, nigdy nie przegra swojego życia. Ponieważ tak trudno nam w to uwierzyć, dlatego przychodzimy na Eucharystię, aby z niej czerpać siłę, wiarę i prawdziwą mądrość życia..          

          Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej archidiecezji - na działalność edukacyjno-wychowawczą wśród młodzieży . Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

 

-------------------------------------

 

          W dniu dzisiejszym zapraszamy na godz. 16.30 na nieszpory niedzielne oraz na godz. 20.30 na różaniec i Apel Jasnogórski.

 

          W środę na godz. 19.00 zapraszamy rodziców dzieci klas III SP, którzy w maju przyszłego roku chcą posłać swoje dziecko do I Komunii św. Przypominamy, ze zgodnie z rozporządzeniem naszego ks. Arcybiskupa i zarządzeniami II Synodu sakramenty chrześcijańskiego wtajemniczenia (chrzest, komunia, bierzmowanie) powinny być przyjmowane w parafii zamieszkania, niezależnie od szkoły do której uczęszczają dzieci czy młodzież.

          Zaś spotkanie dla rodziców sześciolatków, którzy pragną posłać swoje dziecko do wczesnej Komunii św. odbędzie się w przyszłą środę 18 września o godz. 17.00 

 

          W czwartek 12 września w naszej archidiecezji przypada uroczystość Matki Boskiej Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji. W Kościele Powszechnym w tym dniu obchodzone jest święto Najświętszego Imienia Maryi.

           

          W piątek 13 września zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie na godz. 17.00 oraz na Mszę św. w intencji członków Róż Różańcowych.

          W sobotę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zachęcamy do przyozdobienia krzyża przydrożnego na rogu ul. Jankego i Prusa.

 

          W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory i chleb powszedni.

 

          Pielgrzymka parafialna do grobu św. Jacka w Krakowie odbędzie się w najbliższą sobotę 14 września. Wyjazd autokarem o godz. 9.00. Zapisy do udziału w zakrystii lub kancelarii parafialnej. W drodze powrotnej chcemy nawiedzić sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

 

 

         

 

 

 

O g ł o s z e n i a   d u s z p a s t e r s k i e  ( 22 Niedziela Zwykła )

( 1  do 8 września 2019 r. )

 

          W tę pierwszą niedzielę września gromadzimy się wokół ołtarza na Eucharystii, aby Panu "dobremu i pełnemu przebaczenia"  złożyć dzięki za ofiarowany nam czas wakacji. Jezus Chrystus przybywa do nas w pokorze jako słowo i jako pokarm. On sam wzywa nas do pokory, obiecując wywyższenie swoją mocą. Z pokorą przyjmijmy dar Bożego słowa, które leczy z pychy i wprowadza na drogę zbawienia.

W modlitwie naszej prosimy o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla ks. Proboszcza z okazji jego urodzin.

          Kolekta dzisiejsza jest kolektą inwestycyjną przeznaczoną na potrzeby naszej parafii - na fundację nowych konfesjonałów w naszym kościele. Bóg zapłać za ofiary!

 

---------------------------------------

          W dniu dzisiejszym zapraszamy na godz. 16.30 na nieszpory niedzielne oraz na godz.19.30 na różaniec i Apel Jasnogórski.

          W tym  tygodniu Msze św. odprawiane będą o godz. 8.00 i 18.00

          Jutro zapraszamy na Wieczór Uwielbienia na godz. 19.00, który zakończymy Mszą św. o godz. 20.00. w powierzanych intencjach za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.    

          Dobiegły końca wakacje. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Prosimy, by dzieci i młodzież ten nowy etap wzrastania w mądrości rozpoczęły w Imię Boże, dlatego zapraszamy ich do sakramentu pokuty i na Mszę św., by prosić o światło Ducha Świętego.

          Okazja do spowiedzi św. już dzisiaj przed każdą Mszą św.

          Msze św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego:

          poniedziałek o godz. 8.00 dla V LO  (od 7.30 okazja do spowiedzi św.)

                              o godz. 9.00 dla SP nr 56 (od 8.30 okazja do spowiedzi św.)

          Dzieci  klas  pierwszych  zapraszamy  wraz  z  rodzicami   na  Mszę św.  w  piątek 6 września na godz. 16.30.  W czasie tej Mszy św. odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Będzie to pierwsza w nowym roku Msza św. szkolna.

          Młodzież zapraszamy na Mszę św. inaugurującą nowy rok nauki również w piątek na godz. 19.00. Dla kandydatów do bierzmowania (uczniów klas VIII) będzie to pierwsze po wakacjach spotkanie formacyjne. Po Mszy św. odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie grupy młodzieżowej Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy do udziału w tych spotkaniach młodzież  szkół średnich i policealnych.

          W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału we Mszy św. Okazja do spowiedzi św. dla dorosłych zawsze łącznie ze Mszą św. oraz w czwartek i w piątek od godz. 17.00.

W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – Godzinę Świętą od 17.00 do 18.00.       

          W sobotę rano odwiedzimy naszych chorych i osoby starsze zanosząc im Komunię św. Prosimy ich adresy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

          Dziś w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach odbędzie się Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Wszystkich członków i sympatyków tego Ruchu zapraszamy do katedry  na godz. 14.00.

          Pielgrzymka parafialna do grobu św. Jacka w Krakowie odbędzie się w sobotę 14 września. Wyjazd autokarem o godz. 9.00. Zapisy do udziału w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Msza św. w bazylice OO Dominikanów o godz. 12.00. W drodze powrotnej chcemy nawiedzić sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

 

         

         

 

 

 

 

O g ł o s z e n i a  d u s z p a s t e r s k i e

XX Niedziela Zwykła (18 do 25 sierpnia 2019 r. )

 

       

         Gromadzi nas na świętej Wieczerzy nasz Pan Jezus Chrystus. Jedynie On przekazuje pełną prawdę o życiu i zbawieniu. Służyć Jemu, to służyć najwyższym wartościom. Niech udział w dzisiejszej Eucharystii  sprawi, że zapłonie w nas ogień miłości, który Chrystus przyniósł na ziemię.

          Dzisiaj w Piekarach Śląskich odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej.  Pamiętajmy w modlitwie o paniach biorących udział w tej pielgrzymce.

          Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

 

---------------------------------------

 

         

          W dniu dzisiejszym zapraszamy na godz. 16.30 na Nieszpory Niedzielne oraz na godz. 20.30 na różaniec i Apel Jasnogórski.

 

            We wtorek wspominamy św. Bernarda, opata i doktora Kościoła. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. za ++ Powstańców Śląskich w 100 rocznicę I Powstania Śl.

 

          W środę przypada  wspomnienie św. Piusa X, papieża.

 

          W czwartek Kościół oddaje cześć Maryi jako Królowej. Dwa zasadnicze motywy jej królewskiej godności to jej Macierzyństwo Boże i jej współdziałanie z Chrystusem w dziele naszego odkupienia.

          W czwartek tradycyjnie zapraszamy na chwilę modlitewnej adoracji przed Najświętszym Sakramentem od 17.00-18.00.

 

          W sobotę przypada  święto św. Bartłomieja Apostoła.

 

          W przyszłą niedzielę w Panewnikach obchodzony będzie odpust ku czci św. Ludwika, króla.

 

          Serdecznie witamy parafian, którzy powrócili już z letniego wypoczynku, a tym, którzy wybierają się jeszcze na urlop życzymy na ten czas słonecznych dni, radości i Bożego pokoju.

 

 

         

                   

 

 

        

 

   O g ł o s z e n i a  d u s z p a s t e r s k i e (11 do 18 sierpnia 2019 r. )

Uroczystość odpustowa ku czci św. Jacka

       

         Nasza Parafia świętuje dziś odpust ku czci naszego Patrona - św. Jacka. Serdecznie witamy w naszej parafialnej świątyni wszystkich parafian i miłych gości. Niech nasze radosne, wspólne świętowanie przyczyni się do wzrostu życia Bożego i pogłębienia wzajemnej miłości i jedności w naszych rodzinach i z życiu całej parafialnej rodziny.

          Serdecznie witamy Ks. Prałata, dra Krzysztofa Bąka, wieloletniego dyrektora Caritas naszej Archidiecezji, który pełni dziś u nas posługę Słowa i będzie przewodniczył sumie odpustowej.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

 

-------------------------

 

          W dniu dzisiejszym w naszym kościele możemy zyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za siebie lub za naszych zmarłych - spełniając zwykłe warunki odpustu. Zapraszamy na godz. 16.30 na Nieszpory odpustowe, które zakończymy uczczeniem relikwii św. Jacka przez ucałowanie. Zapraszamy też na godz. 20.30 na Różaniec i Apel Jasnogórski.

 

          We wtorek przypada 13 dzień miesiąca sierpnia. Zapraszamy na godz. 17.00 na Nabożeństwo Fatimskie i na Mszę św. na godz. 18.00 za zmarłych duszpasterzy, budowniczych naszego kościoła  i parafian.

 

    W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Maryja Wniebowzięta jest dla nas źródłem pociechy i znakiem nadziei na osiągnięcie szczęścia wiecznego. Msze święte będą sprawowane jak w niedzielę tj. o godz.8.00, 10.00, 12.00 i 17.00  W czasie każdej Mszy św. święcić będziemy wianki i zioła.  O godz. 16.30 zostaną odprawione  uroczyste Nieszpory Maryjne.  Serdecznie zapraszamy do udziału szczególnie uczestników Mszy św. wieczornej.

 

    W piątek, który jest trzecim piątkiem miesiąca czcimy w sposób szczególny Miłosierdzie Boże. Rano na godz. 7.30 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. i na Mszę św. w int. parafian.

 

          W sobotę 17 sierpnia przypada uroczystość św. Jacka, patrona naszej archidiecezji i naszej parafii.

     

     Za tydzień – w niedzielę 18 sierpnia odbędzie się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej. Serdecznie zapraszamy panie do udziału w tej pielgrzymce. Piesza pielgrzymka kobiet wyruszy spod naszego kościoła o godzinie 4:30. Okazja do spowiedzi św. dla pątniczek przed każdą mszą świętą, a w sobotę od godziny 17.00.          

         

          Wszystkim Parafianom i naszym miłym Gościom życzymy z okazji naszego odpustu wiele Bożych łask, radości i pokoju. Niech św. Jacek będzie nam ostoją wiary, a nasze spotkania rodzinne niech umacniają naszą wzajemną miłość.

 

 

 

 

 

O g ł o s z e n i a   d u s z p a s t e r s k i e XVIII Niedziela Zwykła

(4 do 11 sierpnia 2019 r. )

         
                      Eucharystia jest dziękczynieniem za Boże dary. Zabiegani o wartości materialne, powinniśmy mieć świadomość, że to wszystko jest przemijające, a tylko Bóg daje dobra wieczne. Niech Słowo Boże pomaga nam w odkrywaniu i umiłowaniu dóbr nieprzemijających.

          Kolekta dzisiejsza ma charakter kolekty inwestycyjnej i przeznaczona jest na czyszczenie i renowację naszej chrzcielnicy. Bóg zapłać za wszystkie ofiary !

 

---------------------------

 

            Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne na godz. 16.30 oraz na godz. 20.30 na Różaniec i Apel Jasnogórski.

Sierpień dla katolików w Polsce jest czasem szczególnego zdawania egzaminu z dojrzałości chrześcijańskiej. W tym miesiącu wraz z całym Kościołem w Polsce, podejmujemy zobowiązanie całkowitej abstynencji od napojów alkoholowych. Niech ten ofiarny czyn będzie wyrazem naszego włączenia się w walkę Kościoła o trzeźwość naszego narodu, o jego dalsze trwanie i przetrwanie.

         

          We wtorek przypada święto  Przemienienia Pańskiego. Dla nas wierzących w Chrystusa jest to święto radości i nadziei.

         

          W czwartek  przypada wspomnienie św. Dominika, kapłana. Od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu

          W piątek Kościół oddaje cześć św. Teresie Benedykcie od Krzyża - Edycie Stein. Urodzona we Wrocławiu, zginęła w Oświęcimiu w 1942 r. Św. Jan Paweł II ogłosił ją współpatronką Europy.

 

          W sobotę przypada święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.                      

          W sobotę 10 sierpnia odwiedzimy naszych chorych i osoby starsze, zanosząc im Komunię św. Prosimy, by ich adresy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Także w sobotę 10 sierpnia zapraszamy naszych chorych i osoby starsze na Mszę św. w ich intencji na godz. 10.00. Przed Mszą św. o godz. 9.30 Różaniec i okazja do spowiedzi św. Prosimy członków rodziny lub sąsiadów o przyprowadzenie lub przywiezienie swoich bliskich do kościoła. Po Mszy św. zapraszamy naszych seniorów i chorych na spotkanie do salki.

         

          W przyszłą niedzielę świętować będziemy nasz odpust parafialny ku czci naszego patrona św. Jacka. Posługę Słowa będzie pełnił ks. Prałat, dr Krzysztof Bąk - wieloletni dyrektor Caritas naszej archidiecezji. On też przewodniczył będzie sumie odpustowej o godz. 12.00. O godz. 16.30 odprawimy Nieszpory odpustowe.

         

          Tegoroczna pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śl. odbędzie się w niedzielę 20  sierpnia.

         

 


 

O g ł o s z e n i a  d u s z p a s t e r s k i e  XII  Niedziela Zwykła

( 23 do 30 czerwca 2019 r. )

         

          Liturgia dzisiejszej niedzieli pobudza nas do refleksji nad wiarą. Pan pyta Apostołów i nas : "Za kogo Mnie uważacie ?" Niech udział w dzisiejszej Eucharystii pomoże nam dać dojrzalszą odpowiedź na to pytanie.

 Polecamy w modlitwie Bożej Opatrzności dzieci i młodzież, którzy rozpoczęli swoje letnie wakacje.

          Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

 

 

------------------------------

 

          Zapraszamy dziś na godz. 16.30 na Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną dookoła kościoła oraz na godz. 20.30 na różaniec i Apel Jasnogórski.

Do piątku, do Uroczystości Najśw. Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy św. odprawiać będziemy nabożeństwa do Najśw. Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną. Prosimy dzieci komunijne o przychodzenie w strojach komunijnych, a dziewczynki do sypania kwiatów przed Najśw. Sakramentem. 

          W środę swoje urodziny obchodzi ks. Michał Palowski. O godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w jego intencji. Serdecznie zapraszamy do udziału. Ks. Michałowi chcemy wypraszać Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego.

W środę 26 czerwca przypada w naszej parafii całodzienna Adoracja Najśw. Sakramentu. Gorąco prosimy o zarezerwowania sobie czasu, by spędzić trochę czasu przed Najśw. Sakramentem.         

 

          W czwartek od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

 

          W piątek obchodzimy Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.

         

          W sobotę 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.  Chcemy w tym dniu  swoją modlitwą wspierać następcę św. Piotra – papieża  Franciszka. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej jako tzw. świętopietrze.

         

          Dzieciom i młodzieży gratulujemy ukończenia kolejnego roku wzrostu w mądrości i zdobywania wiedzy oraz życzymy pięknych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Przeżyjcie te szczególne miesiące w bliskości Boga odkrywając Jego miłość w pięknie stworzonego świata, trwajcie w przyjacielskim dialogu z Nim przez modlitwę i bądźcie wierni uczestnictwu w niedzielnej Mszy św.

Prosimy rodziców wysyłających dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.

 

          W czasie wakacji ulegnie zmianie porządek Mszy św.: w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie w tygodniu - od poniedziałku do czwartku - Mszy św. o godz. 8.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Drodzy Parafianie!

 

W I Niedzielę Wielkiego Postu pragnę Wam zaproponować łańcuch modlitwy wzajemnej
polegający na tym, że co tydzień będziemy się modlić za mieszkańców
konkretnej ulicy w naszej parafii. W tym celu został opracowany specjalny harmonogram.
Wielki Post jest ważnym okresem w roku liturgicznym, jest czasem wezwania do nawrócenia
i pogłębienia naszej wiary, do czynienia dobra. Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo
Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię! – mówi Jezus w dzisiejszej Ewangelii.
Krótko, ale konkretnie. Jezusowi na pustyni usługiwali aniołowie. My także możemy sobie
służyć i być dla siebie aniołami poprzez wzajemną modlitwę, życzliwy uśmiech i dobre
uczynki. Módlmy się też do swoich Aniołów Stróżów i prośmy, aby nam w tym wszystkim
pomagali. Kardynał Stefan Wyszyński pozostawił nam taką piękną myśl: Modlitwa wzajemna
jest błogosławioną więzią, która nigdy nie słabnie.
Mam nadzieję, że chętnie włączą się do tej modlitwy ludzie starsi, chorzy, może będą
pamiętać śpieszący się do pracy i matki krzątające się przy obiedzie dla rodziny. I tak
łańcuch modlitwy oplecie wszystkich, a nasza parafia stanie się naprawdę rodziną rodzin
o silnych więzach.
Ks. proboszcz Eugeniusz Krasoń

 

                              N O W Y    H A R M O N O G R A M

modlitwy wzajemnej w naszej parafialnej wspólnocie w roku 2019/2020

 

L.p.

W tygodniu od ........ do ........

modlimy się za mieszkańców ulicy:

 

 

 

 

 1.     

od 24 marca do 30 marca 2019

Borowej

 

 

 

 

 2.

od 31 marca do 06 kwietnia 2019

Braci Wiechułów

 

 

 

 

 3.

od 07 kwietnia do 13 kwietnia 2019

Fabrycznej

 

 

 

 

 4.

od 14 kwietnia do 20 kwietnia 2019

Glebowej

 

 

 

 

 5.

od 21 kwietnia do 27 kwietnia 2019

Grzybowej

 

 

 

 

 6.

od 28 kwietnia do  04 maja 2019

Helskiej

 

 

 

 

 7.

od 05 maja do 11 maja 2019

Jagodowej

 

 

 

 

 8.

od 12 maja do 18 maja 2019

gen. Jankego

 

 

 

 

 9.

od 19 maja do 25 maja 2019

Jarzębinowej

 

 

 

 

10.

od 26 maja do 01 czerwca 2019

Jastrzębiej

 

 

 

 

11.

od 02 czerwca do 08 czerwca 2019

Jaśminowej

 

 

 

 

12.

od 09 czerwca do 15 czerwca 2019

Jaworowej

 

 

 

 

13.

od 16 czerwca do 22 czerwca 2019

Jaworowej Tylnej

 

 

 

 

14.

od 23 czerwca do 29 czerwca 2019

Kątowej

 

 

 

 

15.

od 30 czerwca do 06 lipca 2019

Kolejowej

 

 

 

 

16.

od 07 lipca  do 13 lipca 2019

Kołłątaja

 

 

 

 

17.

od 14 lipca do 20 lipca 2019

Konarskiego

 

 

 

 

18.

od 21lipca do 27 lipca 2019

Koników Polnych

 

 

 

 

19.

od 28 lipca do 03 sierpnia 2019

Kossaka

 

 

 

 

20.

od 04 sierpnia do 10 sierpnia 2019

Krótkiej

 

 

 

 

21.

od 11 sierpnia do 17 sierpnia 2019

Krynicznej

 

 

 

 

22.

od 18 sierpnia do 24 sierpnia 2019

Lawendowej

 

 

 

 

23.

od 25 sierpnia do 31 sierpnia 2019

Lechickiej

 

 

 

 

24.

od 01 września do 07 września 2019

Legnickiej

 

 

 

 

25.

od 08 września do 14 września 2019

Leśnej

 

 

 

 

26.

od 15 września do 21 września 2019

Liliowej

 

 

 

 

27.

od 22 września do 28 września 2019

Łowieckiej

 

 

 

 

28.

od 29 września do 05 października 2019

Łubinowej

 

 

 

 

29.

od 06 października do 12 października 2019

Macierzanki

 

 

 

 

30.

od 13 października do 19 października 2019

Marmurowej

 

 

 

 

31.

od 20 października do 26 października 2019

Motyli

 

 

 

 

32.

od 27 października do 02 listopada 2019

Nad Jarem

 

 

 

 

33.

od 03 listopada do 09 listopada 2019

Odrodzenia

 

 

 

 

34.

od 10 listopada do 16 listopada 2019

Olszynowej

 

 

 

 

35.

od 17 listopada do 23 listopada 2019

Poprzecznej

 

 

 

 

36.

od 24 listopada do 30 listopada 2019

Prusa

 

 

 

 

37.

od 01 grudnia do 07 grudnia 2019

Pszennej

 

 

 

 

38.

Od 08 grudnia do 14 grudnia 2019

Pustej

 

 

 

 

39.

Od 15 grudnia  do 21 grudnia 2019

Radockiego

 

 

 

 

40.

Od 22 grudnia do 28 grudnia 2019

Rumiankowej

 

 

 

 

41.

Od 29 grudnia 2019 do 04 stycznia 2020

Sadowej

 

 

 

 

42.

Od 05 stycznia do 11 stycznia 2020

Sarmackiej

 

 

 

 

43.

Od 12 stycznia do 18 stycznia 2020

Spokojnej

 

 

 

 

44.

od 19 stycznia do 25 stycznia 2020

Spółdzielczości

 

 

 

 

45.

Od 26 stycznia do 01 lutego 2020

Stalowej

 

 

 

 

46.

Od 02 lutego do 08 lutego 2020

Tyskiej

 

 

 

 

47.

Od 09 lutego do 15 lutego 2020

Wapiennej i Podlaskiej (1 dom)

 

 

 

 

48.

od 16 lutego do 22 lutego 2020

Wesołej

 

 

 

 

49.

od 23 lutego do 29 lutego 2020

Wilczej

 

 

 

 

50.

Od 1 marca do 07 marca 2020

Worcella

 

 

 

 

51.

Od 08 marca do 14 marca 2020

Zadole

 

 

 

 

52.

Od 15 marca do 21 marca 2020

Zakątek

 

 

 

 

53.

22 marca do 28 marca 2020

Zaułek

 

 

 

 

54.

29 marca  do 04 kwietnia 2020

Zbożowej

 

55.

05 kwietnia do 11 kwietnia 2020

Zdrojowej

 

56.

12 kwietnia do 18 kwietnia 2020

Ziołowej

 

57.

19 kwietnia do 25 kwietnia 2020

Żużlowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)